Zaproszenie na testy jachtu Comet 21

dodane: 15 kwietnia 2010 przez: jachtyW dniach 24 – 25 kwietnia podczas otwarcia sezonu zeglarskiego w Hotel Sierosław koło Poznania odbędą się testy jachtu Comet 21.

Comet 21 jest jedna z wielu jednostek produkowany w stoczni Comar Poland Spz zo.o. w Gizycku.

Cena promocyjna jachtu to już 100 000zł netto. Przy czym na egzemplarz testowy przygotowana jest specjalna oferta promocyjna.

COMET 21 OPEN – absolute one design

Pomysł żaglówki „ COMET 21 open” zrodził się w celu realizacji produkcji seryjnej łodzi żaglowej o wyjątkowo urzekającej prezencji i dogodnych walorach nautycznych. Stworzony został nie tylko dla ogromnej rzeszy początkujących, ale także dla wytrawnych żeglarzy zafascynowanych technologią i współzawodnictwem .

Comet 21 to żaglówka nowoczesna pod względem konstrukcji, osprzętu i całego wyglądu. Z tych właśnie powodów podstawowe zalety jachtu COMET 21 dają mu, nie tylko możliwości osiągania dobrych wyników, ale także zapewniają łatwość użytkowania i przewozu.

Atutem jest również przystępna cena zakupu i koszty utrzymania.

Zostaw komentarz


sześć − 1 =


  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Wybór odpowiedniego wentylatora kuchennego lub do łazienki to poważna sprawa. Jeśli masz problem, jak wybrać najlepszy wentylator spełniający wszystkie Twoje kryteria, wejdź na stronę NajlepszyWentylator.pl