Solarsky Solar 360

dodane: 04 marca 2010 przez: jachtySolarsky Solar 360

Łódź motorowa Solarsky Solar 360

Stocznie produkujące ten jacht:

5 Komentarze

 1. waldemar napisał(a):

  chyle nisko czolo temu panu który zaprojektowal ta lodle. łajba jest super mam zamiar kupic sobie solarka 410 – też jest ok nawet bardzo ok

 2. ADAM napisał(a):

  Łódka może i fajna ale zero kontaktu ze sprzedającym FIRMA SOLAR w sprawie zakupu plandeki. Wysłałem 4ry e-maile i zero odzewu!!!!
  Tragedia!!!!!!
  Pod siedzeniem chciałem zrobić wyłącznik prądowy i tu niespodzianka na całej powierzchni lewej strony POWCISKANE SĄ PETY-BUTELKI OD NAPOI!!!!!!!!

  Czy wpychając te butle mówimy że łódź jest niezatapialna??

 3. Jarek napisał(a):

  Witam.
  Kolega Adam pisze to złosliwie czy to jest prawda

 4. Krzysiek napisał(a):

  Z tego co wiem nie jest to wada ale zaletą piana lub „pety” nie daja wyporności lecz awaryjna pływalność.
  W przypadku rozszczelnienia powłoki dna w łódce która jest wypełniona pianą piana potrafi nasiąknąć woda o czym nie będziemy świadomi łódka po kliku dniach będzie ważyła o kilkadziesiąt jak nie set kilo więcej!! i z takiej łodzi nie ma możliwości pozbycia się ciężaru wody z pianą . A w przypadku gdzie są zastosowane „pety” łódka po usunięciu rozszczelnienia ma ta sama wagę.
  Z tego co wiem ta firma stosowała kiedyś w kajakach jako materiał zapewniający pływalność w przypadku awarii Uwaga! piłeczki ping-pong owe:-)
  Pozdrawiam
  Krzysiek

 5. PZW koszalin napisał(a):

  Bardzo niesłowny producent. Umawiałem się już kilka razy na termin naprawy gwarancyjnej okres gwarancji leci a producent nabrał wody w usta. Na prawdę nie polecam

Zostaw komentarz


osiem + = 13


 • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
 • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
 • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi