PRIMER 580 Pilot – trzeba będzie poczekać

dodane: 19 kwietnia 2010 przez: jachtyW tym sezonie stocznia Reda Yachts ogłosiła premierę łodzi motorowej Primer 580 Pilot.

Na gotową łódź trzeba będzie jednak poczekać.

Stocznia planowała wypuścić pierwsze egzemplarze w maju lecz już wiemy, że najwcześniej możemy spodziewać się ich na przełomie lipca/sierpnia.

Co do wykończenia wnętrza, to nadal nie wiadomo czy znajdzie się tam miejsce na „kawałek” kambuza, umywalkę i inne rzeczy które mogłyby zrobić z tej łódki nie tylko platformę wędkarsko-rekreacyją ale również miejsce do zamieszkania na kilka dni.

Na naszym rynku nadal mało jest TANICH łodzi tego typu, więc miejmy nadzieję, że REDA Yachts zapełni tą niszę swoim wyrobem.

Sugerowana cena gotowej łodzi 28000 zł.

Stocznie produkujące ten jacht:

Zostaw komentarz


× jeden = 2


  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi