MP 750

dodane: 14 stycznia 2011 przez: jachtyMP 750
Projekt MP 750, był wzorowany na klasycznych motorówkach z początku ubiegłego wieku.
Celem projektanta było stworzenie projektu jednostki o kształtach klasycznych, ale możliwej do budowy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Laminatowa konstrukcja pozwala wyeliminować wiele niedogodności związanych z technologią budowy w drewnie.
Daje dużą przewagę w postaci zaoszczędzonych godzin, co zasadniczo wpływa na koszt produkcji.
Użyta technologia idealnie nadaje się do produkcji seryjnej i w takim też celu motorówka została zaprojektowana.

Projekt MP 750, był wzorowany na klasycznych motorówkach z początku ubiegłego wieku. Celem projektanta było stworzenie projektu jednostki o kształtach klasycznych, ale możliwej do budowy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Laminatowa konstrukcja pozwala wyeliminować wiele niedogodności związanych z technologią budowy w drewnie. Daje dużą przewagę w postaci zaoszczędzonych godzin, co zasadniczo wpływa na koszt produkcji. Użyta technologia idealnie nadaje się do produkcji seryjnej i w takim też celu motorówka została zaprojektowana.

MP 750 - dane techniczne

długość całkowita (cm)750
szerokość całkowita (cm)245
zanurzenie min.35
waga (kg)1830
prędkość max.35 kts
Rodzaj silnika:stacjonarny
max. moc silnika320 KM
Tagi |

Stocznie produkujące ten jacht:

Zostaw komentarz


+ 7 = osiem


  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Mercury . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Wybór odpowiedniego wentylatora kuchennego lub do łazienki to poważna sprawa. Jeśli masz problem, jak wybrać najlepszy wentylator spełniający wszystkie Twoje kryteria, wejdź na stronę NajlepszyWentylator.pl