MAZURY 700 CAMPING CRUISER

dodane: 03 listopada 2009 przez: jachtyMAZURY 700 CAMPING CRUISER

Nowa łódź serii TREND w rodzinie MAZURY. Nowy stabilny, szybki i bardzo precyzyjny kadłub w połączeniu z modnym designem pokładu, genialne połączenie dla ludzi ceniących walory użytkowe i styl. Kadłub daje niezwykły komfort, bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia. M700 CC to wymarzona łódź do turystyki i sportu na wodach śródlądowych oraz morskich przybrzeżnych.

Bardzo przestronna kabina oferuje dwie podwójne koje oraz w opcji balkon z koją dla dziecka. Wnętrze kabiny utrzymane w starannie dobranej kolorystyce łączy miękkość tkanin z twardością i wyrafinowaniem drewna mahoniowego. W kabinie znajdziecie Państwo standardowo toaletę chemiczną oraz zlew. W opcji znajduje się kuchenka oraz lodówka.

Kokpit łodzi M700 CC miejsce spotkań rodzinnych lub w gronie przyjaciół. W części rufowej zaprojektowano wygodną kanapę oraz regulowany stół, który po złożeniu tworzy pokład słoneczny – niezastąpiony dla miłośniczek słonecznych kąpieli. Na rufie zamontowano drabinkę zejściową do wody. Na łodzi znajduje się wiele poręcznych schowków.
Jednostka w połączeniu z silnikiem o rekomendowanej mocy 150KM to idealne rozwiązanie dla fanów wędkowania oraz miłośników. Do wyboru dostępnych jest wiele opcji wyposażenia (szczegóły w specyfikacji). Załogę łodzi stanowi maksymalnie siedem osób.

MAZURY 700 CAMPING CRUISER - dane techniczne

długość całkowita (cm)6,99
szerokość całkowita (cm)2,55
zanurzenie min.40
waga bez silnika1350
liczba osób7
poj. zbiornika na paliwo210
max. moc silnika175 HP

Stocznie produkujące ten jacht:

Dealerzy jachtu:

Zostaw komentarz


sześć + 7 =


  • Polecamy pontony PRO Marine idealne dla osób lubiących wypoczynek na wodzie
  • Szeroka gama łodzi aluminiowych. Mamy do zaproponowania łodzie rekreacyjne, przygotowane dla wędkarzy: łodzie aluminiowe Popularną marką jest czeski Marine. Producent ten oferuje łodzie nadające się znakomicie do wędkowania na jeziorach czy rzekach
  • Shine 30 to w pełni nowoczesny jacht turystyczny nawiązujący stylistyką do jednostek śródziemnomorskich. Jest to jacht zaprojektowany i wykonany przez firmę Fourth Yacht.