Jacht dla Ciebie 2010 – Port Pilawa

dodane: 01 września 2010 przez: jachty4 i 5 września 2010 roku w Porcie jachtowym Pilawa w Białobrzegach nad Zalewem Zegrzyńskim odbędzie się impreza „Jacht dla Ciebie”. W ramach Warszawskiego Tygodnia Żeglarskiego Magazyn Sportów Wodnych Żagle oraz port Pilawa, jak co roku organizują wystawę jachtów żaglowych i motorowych pod znanym już hasłem „Jacht na wodzie – Jacht dla Ciebie”.

W tym roku na imprezie możemy spodziewać się następujących jednostek:

oraz wiele innych..
Tradycyjnie ogłoszony zostanie plebiscyt publiczności na najładniejszy jacht żaglowy i motorowy, a wśród biorących udział w głosowaniu losowane będą cenne nagrody.

Tak więc jeśli nie wiecie co macie robić w pierwszy weekend września …. zapraszamy, my też tam będziemy – jak co roku 🙂

Zostaw komentarz


osiem − = 5


  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Parametry techniczne, zdjęcia, filmy przedstawiające silniki Honda . Zapoznaj się z opiniami użytkowników o tych silnikach.
  • Wybór odpowiedniego wentylatora kuchennego lub do łazienki to poważna sprawa. Jeśli masz problem, jak wybrać najlepszy wentylator spełniający wszystkie Twoje kryteria, wejdź na stronę NajlepszyWentylator.pl