Harris Sunliner 220

dodane: 17 marca 2011 przez: jachtyHarris Sunliner 220

Przy projektowaniu łodzi Harris Sunliner 220 konstruktorzy założyli, że mniej wodotrysków daje więcej swobody, zachowali przy tym wszystkie wygody i elementy oczekiwane od łodzi Harris FloteBote. W efekcie łodzie Sunliner tworzą zarówno atmosferę spokojnego odpoczynku, jak i stanowią neutralny ośrodek dla tak różnych rozrywek, jak narciarstwo wodne, jazda na dętce, przyjęcia czy campingi.

Zostaw komentarz


6 − = trzy


  • Największa baza jachtów żaglowych, pełne specyfikacje i opisy. Zdjęcia i filmy łodzi żaglowych. Jachty żaglowe morskie i śródlądowe wykorzystywane przez firmy czarterowe oraz prywatnych armatorów. Opinie użytkowników. Dołącz do nas!
  • Autoryzowany dealer marki Evinrude, posiada w swojej bogatej ofercie tylko oryginalne części do silników. Sprawdź: evinrude części do silników zaburtowych od 15 KM do 300 KM. Fachowe doradztwo i pomoc, szybkie dostawy.
  • Katalog silników zaburtowych. Zdjęcia, opinie użytkowników. Silniki zaburtowe : Honda, Yamaha, Evinrude. Porównaj dane techniczne - wybierz najlepszy silnik dla swojej łodzi